Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek

A Tudásbajnokság döntőjén jártam

Nagy meglepetés ért, amikor megtudtam, hogy irodalom, szövegértésből bejutottam a Tudásbajnokság országos döntőjébe.

A versenyre Szegedre kellett utazni. A Városi Sportcsarnokban regisztrációval kezdődött a nap. A megnyitót követte a feladatlap megoldása. Sophie Rigal-Goulard: 10 nap képernyők nélkül című művének egy részletéhez kapcsolódtak a feladatok.

Amíg a javítás tartott kézműves foglalkozáson gyönyörű virágokat készítettem papírból, aztán vidám gyerekdalokat hallhattam, még a Tisza partján is sétáltam egy keveset. A nap jóhangulatú eredményhirdetéssel ért véget. Én a 18. helyen végeztem.  Hazautazás előtt megtekintettem Szeged nevezetességeit.

Nagy élmény volt számomra ez a nap.

Köszönet a támogatásért a Szent Anna Katolikus Általános Iskola vezetőségének, a felkészítésért pedig Nagyné Sipos Valériának.

Mészáros Emma 3. a osztályos tanuló