Forgalmirend változás a 38. sz. főúton

Következő szakaszához érkezett a 338. sz. főút Nyíregyháza nyugati elkerülő út megvalósítása: a 338. – 38. sz. főutak találkozásánál megkezdődik a körforgalmú csomópont kialakítása. A munkálatok miatt 2019. április 8-tól a 38. sz. főút 35. km szelvényének környezetében jelzőlámpás forgalomirányítás mellett egy sávon, váltakozva haladhat a forgalom. Az ideiglenes forgalmi rend a kivitelezési munkák befejezéséig, várhatóan 2019 novemberéig áll fenn.

A beruházás ütemterv szerint halad, a munkaterület egyéb szakaszain jelenleg a vasúti keresztezést biztosító híd építése zajlik a Budapest-Miskolc-Szerencs-Nyíregyháza vasútvonal felett, illetve pályaszerkezet építési munkákat végez a kivitelező.

Kérjük az arra közlekedők türelmét, fokozott figyelmét, és a forgalomkorlátozás betartását.