Sikereink Egyházmegyei Szavalóverseny elődöntőjén

Egyházmegyei Szavalóverseny Nyíregyházi Esperesi Kerületének elődöntőjén intézményünk tanulói eredményesen szerepeltek a Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház főplébániáján, 2020. 01.25-én, szombaton.

Négy korosztályban hatvan gyerek vett részt a versenyen. Az Eukarisztikus Kongresszusra készülve a versek témája az Eukarisztia volt. A Szentségi Jézusról és a Hozzá szóló verseket a tanulóink imádságos lélekkel és gyermeki szeretettel szavalták el. Felkészültségükről eredményeik tanúskodnak:

5-6. osztályos korcsoportban Sárosi Panna bronz fokozatot ért el, felkészítő tanára Baltighné Kozma Marianna. Különdíjas dicséretet kapott Mokánszki Roland és Dakó Dávid, felkészítő tanáruk Serly Anikó.

3-4. osztályos korcsoportban Bodnár Kristóf ért el ezüst fokozatot, felkészítő tanára Lakatos Marianna.

A helyezettek a szavalóverseny döntőjébe jutottak, amely 2020 márciusában kerül megrendezésre.