„Szervusz iskola! Itt vagyok!”

Kálnay Adél, Köszöntő című versének soraival Mészáros Luca 2.a osztályos tanuló üdvözölte elsőként az új tanévet. Hagyományainknak megfelelve a Szent Anna templom kertjében megtartott ünnepélyes tanévnyitón, Kiss Tibor iskolalelkész igeliturgiáját, intézményvezető asszony és polgármester úr köszöntő beszédét, tanulóink iskolaváró, lelkesítő szavalatai gazdagították.

A műsorban szereplő gyerekek: Dankó Dorina 1.a, Gutyán Fanni 1.a, Mészáros Flóra 1.a, Gutyán Máté 2.a, Mészáros Luca 2.a, Gál Bence és Mokánszki Milán 6.a osztályos tanulók.

Felkészítő tanáraik: Bagoly Ferenc, Mértenné Orosz Andrea, Dankó Mihályné. A technikai feltételeket Kóder Tamás rendszergazda biztosította.

Iskolánk legkisebbjei nagy lelkesedéssel vették át az ajándékaikat a második osztályosoktól és polgármester úrtól is.

Köszönet illeti a szereplőket, felkészítőket, szülőket, akik nemcsak a versek tanulásában, de a templomkert berendezésében is segítségünkre voltak.

Dankó Mihályné