Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek

Munkatársaink

Vezetőség:

  • Intézményvezető: Horváth-Bócsi Irén - magyar
  • Intézményvezető-helyettes: Nagy Gábor - matematika, informatika
  • Intézményvezető-helyettes: Szilágyiné Beregszászi Erzsébet - biológia-földrajz
  • Iskolalelkész: Kiss Tibor - plébános

Pedagógusok:

  • Bagoly Ferenc - testnevelés, fizika
  • Bagolyné Takács Enikő - tanító - fejlesztő pedagógus
  • Baltighné Kozma Marianna - magyar-történelem
  • Czékmann Andrea - tanító - informatika
  • Dancs Julianna - angol
  • Dankó Mihályné - tanító
  • Fintor Jánosné - tanító
  • Hengsperger Mónika Tünde - tanító
  • Jenei Zoltán - testnevelés - biológia
  • Judikné Lukács Enikő - kémia - biológia
  • Kiss Erika - tanító, angol
  • Kozma Csabáné - angol - német
  • Lakatos Marianna - tanító, hitoktató
  • Miklósné Kinyik Éva - testnevelés - biológia
  • Mátyás Sándorné - tanító
  • Mértenné Orosz Andrea - tanító
  • Nagy Anna - tanító
  • Nagyné Sipos Valéria - tanító
  • Mokánszkiné Péter Adrien - matematika - német
  • Patkovszky Viktória - ének-zene
  • Serly Anikó - magyar - történelem - erkölcstan
  • Szabóné Lukács Éva - matematika - ének-zene - informatika
  • Szakolczainé Kandala Gabriella - tanító
  • Szollár Csilla - tanító
  • Szántó Alfréd - tanító - technika
  • Tereminé Horváth Ildikó - német - történelem
  • Thury László - tanító
  • Zagyva Klára - rajz - földrajz

Nevelést-oktatást segítők:

  • Debreceni Marianna - iskolai könyvtáros
  • Hudákné Kulcs Ibolya - pedagógiai asszisztens
  • Kóder Tamás -  rendszergazda
  • Takács Zoltánné - iskolatitkár
  • Türk Dávid - gazdasági ügyintéző

Technikai dolgozók:

  • Balogh Judit - takarító
  • Eszenyi István - portás,karbantartó
  • Károlyi Erzsébet - takarító
  • Koncsol Ilona - takarító
  • Kovács László - portás,karbantartó
  • Moravecz Tibor - portás,karbantartó
  • Nagy Imre Györgyné - takarító

Vezetői fogadó órák a 2018/2019-es tanévben

  Hétfő kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. óra 
8.00 - 8.45
Szilágyiné Beregszászi Erzsébet
(Petőfi u.)
  Horváth-Bócsi Irén
(Iskola u.)
   
2. óra
8.55 - 9.40
         
3. óra
9.55 - 10.40
         
4. óra
11.00 - 11.45
Nagy Gábor
(Iskola u.)
Horváth-Bócsi Irén
(Petőfi u.)
Nagy Gábor
(Petőfi u.)
Szilágyiné Beregszászi Erzsébet
(Petőfi u.)
 
5. óra
11.55 - 12.40
         

Ettől eltérő esetekben telefonon való egyeztetés szükséges: Felső tagozat (Petőfi u.) - 06 30 475 4523
                                                                                                       Alsó tagozat (Iskola u.) - 06 30 475 4519

Fogadó órák a felső tagozaton

A 2017/2018-es tanév fogadó órái:
Név A hét B hét

Horváth-Bócsi Irén

intézményvezető

szerda 4. óra 

 

szerda  4. óra 

 

Szilágyiné Beregszászi Erzsébet

intézményvezető helyettes

hétfő 4.óra hétfő 4. óra
Bagoly Ferenc    
Bagolyné Takács Enikő hétfő 2. óra (alsó) hétfő 2. óra (alsó)
Baltighné Kozma Marianna hétfő 2. óra hétfő 2. óra
Dancs Julianna hétfő 1. óra   hétfő 1. óra
Barizs Tünde kedd 3. óra kedd 3. óra
Jenei Zoltán szerda 5.  óra hétfő 5. óra
Judikné Lukács Enikő hétfő 2. óra  hétfő 2. óra
Kozma Csabáné hétfő 4. óra hétfő 4. óra
Lakatos Marianna csütörtök 5. óra csütörtök 5. óra
Miklósné Kinyik Éva hétfő 3. óra hétfő 3. óra
Mokánszkiné Péter Adrien péntek 2. óra péntek 3. óra
Nagy Gábor szerda 2. óra szerda 2. óra
Pataki Éva péntek 6. óra  szerda 6. óra 
Serly Anikó hétfő 4. óra  szerda 5. óra
Szabóné Lukács Éva hétfő 5. óra hétfő 6. óra
Tereminé Horváth Ildikó szerda 3. óra
szerda 3. óra
Zagyva Klára  kedd 3. óra kedd 3. óra 

 Csengetési rend:

1. óra: 800 - 845
2. óra: 855 - 940
3. óra: 955 - 1040
4. óra: 1100 - 1145
5. óra: 1155 - 1240
6. óra

Fogadó órák az alsó tagozaton 2018/2019-es tanév

 

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. óra
8.00 - 8.45
         
2. óra
8.55 - 9.40
Mátyás Sándorné Szollár Csilla
Nagy Anna
  Szántó Alfréd  
3. óra
9.55 - 10.40
Fintor Jánosné
Szakolczainé Kandala Gabriella
Czékmann Andrea     Nagyné Sipos Valéria
4. óra
11.00 - 11.45
Mértenné Orosz Andrea
Bagolyné Takács Enikő
Lakatos Marianna   Hengsperger Mónia Thury László
5. óra
11.55 - 12.40
Dankó Mihályné   Kiss Erika    

Csengetési rend:
1. óra 8.00 - 8.45
2. óra 8.55 - 9.40
3. óra 9.55 - 10.40
4. óra 11.00 - 11.45
5. óra 11.55 - 12.40
6. óra 12.50 - 13.35
7. óra 14.00 - 14.45