III. Iskolába hívogató a farsang jegyében

Február elején ismételten iskolába „hívogattuk” a nagycsoportos óvodásokat. Ez a foglakozás a farsangi előkészületekről szólt.

A felnőttek Nagyné Sipos Valéria 4.a osztályban tartott játékos tanítási óráját nézhették meg magyar nyelv tantárgyból.

A gyerekeket kézműves foglalkozásra invitálta Mónika néni és Alfréd bácsi, melynek során mindenki elkészíthette a saját kis bohóc rajzát. Közös énekléssel, tánccal kezdtük a foglakozást. Minden gyermek örömmel kapcsolódott be a színezős feladatokba és az interaktív játékokba.

A jól végzett munka jutalmául ajándékul vihették haza az apróságok a saját maguk által készített bohócokat.

Örömünkre szolgált, hogy leendő diákjainkkal együtt tölthettük ezt a röpke órát. Reméljük szülő és gyermeke élményekkel gazdagodva tért haza!

Hengsperger Mónika, Nagyné Sipos Valéria, Szántó Alfréd tanítók