Palacsintázás angolul

2024. 03. 19-én a nyírteleki Szent Anna Katolikus Általános Iskola diákjaival (Mező Tamás 6.b, Boros Vivien 6.a, Tóth Krisztián 6.a és Mező Zsolt 7.a) Egyekre utaztunk, ahol diákjaink megmutathatták, mennyire jártasak a palacsinta sütésben és az angol nyelvben .  Egy csapatként képviselték iskolánkat. A beugró természetesen palacsinta volt, nem is volt belőle hiány, Szent Annás diákjaink három  félét is készítettek. A verseny jó hangulatban telt, szellemi és fizikai vetélkedőkön vehettek részt: palacsintasütővel és lufival tollasozás, palacsintaevő verseny bekötött szemmel, kahoot vetélkedő, szövegértés a palacsinta eredetéről...
Ez a verseny nem vérre ment, sokkal inkább palacsintáért. Bár 8. helyezést sikerült elérniük, nagyon büszke vagyok, hogy egy csapatként így tudtak együtt dolgozni tanítványaink . Nagyon sok élménnyel, tudással gazdagodtak, valamint egy kis ajándékot is kaptak (londonos kisbuszos kulcstartót) az oklevél mellé.