Északi ASzC Westsik Vilmos Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola igazgatója tartott előadást a 8.-osok számára

Dr. Rubi Ferenc az Északi ASzC Westsik Vilmos Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola igazgatója tartott az általa vezetett intézmény képzési rendszeréről átfogó ismertetőt a pályaválasztás előtt álló nyolcadikos diákjaink számára.Köszönjük Igazgató Úr részletes tájékoztatóját ! Külön megtiszteltetés,hogy személyesen látogatott el hozzánk!

„Szentimrés” pályaválasztásai bemutató a kápolnában

2023.október 02-án a Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, mint társintézmény, pályaválasztási tájékoztatót tartott iskolánk végzős tanulóinak. Ennek célja a középfokú intézmény képzéseinek és belső életének bemutatása volt. Az élményszerű tájékoztatót nagy örömünkre egy régi „szentannás” tanár (Zagyva Klára) és diák (Dakó Dávid) kötetlen beszélgetése és PowerPointos előadása tette életszerűvé, érthetővé. Sokan jelezték szándékukat, hogy az iskola nyílt napján élőben is szeretnék megismerni ezt a középfokú iskolát, amelynek fő célja egy jó érettségi bizonyítvány megszerzése után bekerülni az áhított felsőoktatásba.

Baltighné Kozma Marianna