Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek

Álláslehetőség

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Munkatársat keres az alábbi munkakörre KÖNYVELŐ BÉRSZÁMFEJTŐ (teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel)

Feladatok

  • beérkező számlák tartalmi és formai ellenőrzése,
  • szállítói számlák könyvelése,
  • banki utalások előkészítése,
  • vevőszámlák kiállítása, könyvelése,
  • dokumentációk és nyilvántartások kezelése,
  • év végi és hó végi zárásokban való aktív részvétel,
  • pénzügyi jelentések elkészítésében, készletleltározásban való részvétel,
  • bérszámfejtés, munkaügyi feladatok elvégzése,
  • havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások készítése, benyújtása,
  • bér/munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • napi kapcsolattartás a fenntartó által működtetett intézményekkel, hatóságokkal,
  • kapcsolattartás a számlavezető pénzintézettel.

Elvárások

  • könyvelő, bérszámfejtői, banki képesítés,
  • Windows Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel),
  • naprakész adózási és számviteli ismeretek,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • fejlett kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • jó együttműködési képesség,
  • terhelhetőség.

Előnyök

  • felsőfokú gazdasági végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • legalább 2 év könyvelési/bérszámfejtési/banki területen szerzett szakmai tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Könyvelés,
  • Bérszámfejtés,
  • Pénzügy,
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye

Hajdú-Bihar Megye

4024, Debrecen, Varga u.4

Az álláshirdetésre jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet szakmai önéletrajz és motivációs levelet mellékelve 2020.március 10-ig:

Nyomtatott formában:

Elektronikus formában:

beres@dnyem.hu vagy hivatal@dnyem.hu