Tanévkezdési információk
Meghívó
Információ
Év végi jutalmazás a 2022-2023-as tanévben
Év végi jutalmazás felső tagozat
2022/2023 -as tanév
ALSÓ TAGOZAT
1.a osztály
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért dicséretben részesült
Gutyán Fanni
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Farkas Lara
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Csorba Balázs
Dankó Dorina
Hanuszik Ábel
Hudák Péter
Mészáros Flóra
Szász Tamás
1.b osztály
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Kovács Dóra
Szász Géza
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Nagy Dorina
2.a osztály
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesült
Dankó Dorka Ramóna
Gutyán Máté
Mészáros Luca
Nagy Noémi
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Dankó Levente
Varga Milán
2.b osztály
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesült
Horváth Ketrin
3.a osztály
Kitűnő tanulmányi eredményéért jutalomban részesült
Lovas István
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Barizs Dominik
Berndt Máté
Kósa Noel
3.b osztály
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesült
Ádi Norbert
Bakó Bianka
Kovács Linett
Szabó Klaudia
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Sutka Mátyás
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Boros Marcell
Üveges Jázmin
Jeles tanulmányi eredményéért jutalomban részesült
Boros Kristóf
4.a osztály
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért jutalomban részesült
Sándor Dóra
Jeles tanulmányi eredményéért jutalomban részesült
Hudák Nándor
„Ki mit tud a 30 éves egyházmegyénkről?” levelező versenyen elért I. helyezésükért elismerő oklevélben és pénzjutalomban részesültek
Bakó Bianka 3.b -Kovács Linett 3.b
FELSŐ TAGOZAT
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesült
5.a osztály
Boros Vivien
Szalanics Tibor
5.b osztály
Mező Tamás
6.a osztály
Mező Zsolt
Mokánszki Milán
Nagy Zsombor
7.a osztály
Lubiczki Barbara
Mészáros Emma
Mokánszki Dóra
7.b osztály
Bodnár Kristóf
Tóth Levente
Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért
5.b osztály
Karászi Dóra
6.a osztály
Gál Bence
Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért
5.a osztály
Jászai Jázmin
Tóth Krisztián
5.b osztály:
Fábián Fruzsina
Sebestyén Kinga
7.a osztály
Gdovin Boglárka
KIEMELT JUTALMAK
ÉV TANULÓJA: Bodnár Kristóf 7.b
JÓ TANULÓ, JÓ SPORTOLÓ: Nagy Zsombor 6.a
- OSZTÁLYOSOK JUTALMAZÁSA
KITŰNŐ TANULMÁNYI EREDMÉNYÉÉRT ÉS PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT NEVELŐTESTÜLETI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT
Sebestyén Jázmin 8.b
JELES TANULMÁNYI EREDMÉNYÉÉRT ÉS PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT
Dakó Dávid 8.a
AZ ISKOLAI RENDEZVÉNYEKEN, VALAMINT A VERSENYEKEN VALÓ SIKERES ÉS AKTÍV SZEREPLÉSÉÉRT
Szűcs Alexandra 8.a
Hengsperger István 8.b
Mokánszki Roland 8.b
EGYHÁZMEGYEI VERSENYEK
„Ki mit tud a 30 éves egyházmegyénkről”- levelezős csapat- verseny:
Péter-Szabó Kíra 8.a - Szűcs Alexandra 8.a (III.hely)
A Szent József Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Kollégium által meghirdetett „Szent József a példa” egyházmegyei fogalmazásíró verseny:
Dakó Dávid 8.a – III. hely
KIEMELT JUTALMAK
Szabó - Tringer Imre díj: a nyolc éven át tanúsított kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért:
Péter-Szabó Kíra 8.a
Kiss Tibor iskolánk lelki vezetője által alapított díj: a legválasztékosabban beszélő nyolcadik osztályos tanulónak:
Oszlánci –Márkos Balázs 8.a
Felsősóskút Örökségéért Alapítvány díj:
Csorba Boglárka 4.a
Magyar József tanulmányi ösztöndíj:
Sebestyén Jázmin 8.b
Szülői jutalmazás a 2022-2023-as tanév végén
SZÜLŐI JUTALMAZÁS
Tománé Deák Judit SZMK vezető, a pedagógusokat segítő és az osztályok SZMK munkáját koordináló tevékenységéért.
Sebestyén Zoltánné 8.b osztályban a pedagógusokat segítő, és az osztály SZMK munkáját koordináló tevékenységéért.
Szakos Lászlóné 8.a osztályban a pedagógusokat segítő, és az osztály SZMK munkáját koordináló tevékenységéért.
Márkos Melinda 8.a osztályban a pedagógusokat segítő, és az osztály SZMK munkáját koordináló tevékenységéért.
Pedagógus elismerések és jutalmak a 2022-2023-as tanév végén
A gyermekek, tanulók oktatása-nevelése érdekében végzett több évtizedes kiemelkedő tevékenyésge elismeréséül, nyugálományba vonulása alkalmából Serly Anikó Sára pedagógus szolgálati emlékérem elismerésben részesült.
A Szent Anna Katolikus Általános Iskolában végzett kiemelkedő tehetséggondozó, felkészítő munkájáért elismerésben részesült Jenei Zoltán és Bagoly Ferenc.
Nyári tábor felhívás
Gitárvizsga a Szent Anna Katolikus Általános Iskolában
Június 2-án a nyírteleki „szentannás” diákok számot adtak gitártudásukról vizsga keretében, a nyíregyházi Szent Imre Katolikus Gimnázium Alapfokú Művészeti Iskola gitár tanszakának jóvoltából. Jelen voltak: Csinószki Mária – igazgatóasszony és Havasi Csaba zenetanár. Köszönet és elismerés a felkészítő munkáért és a tanévben nyújtott lelkiismeretes tevékenységéért.
"Szentannás" gyermeknap 2023
„A gyermek mosolya a világon a legszebb ajándék,
tegyünk meg minden tőlünk telhetőt az önfeledt kacajáért,
ne csak gyermeknapra jusson játék, törődés és szeretet,
szeressük szívből minden napon a gyermekeket!”
Óriás társasjáték is lehetett volna a nap neve a nyírteleki Szent Anna Katolikus Általános Iskolában lebonyolításra kerülő gyermeknapnak, melyet május 26-án rendezett az intézmény Diákönkormányzata a Szülői munkaközösséggel karöltve.
Az izgalmas, élménydús napot minden testrészt megmozgató , frissítő aerobikkal kezdtük Bócsi-Guba Anett irányításával. Ezután az osztályok az osztályfőnökök kíséretében különböző állomásokon vettek részt:
- activity
- hittanos memóriajáték
- ejtőernyős játék
- környezetvédelmi feladatok
- népi játékok
- rejtvény
- ügyességi feladatok
- furfangos feladatok
- találós kérdések
- szépségsarok (hajfonás, csillámtetkó, arcfestés) színesítette a nap forgatókönyvét.
Az állomásokon kapott betűkből egy mondatot kellett kirakniuk az osztályoknak, melyet mindenki sikeresen teljesített. Közülük a legjobbnak bizonyultak az alsó tagozaton az 1.b osztály, felső tagozaton pedig a 7.b osztály. Nyereményük egy –egy csokitorta volt az SZMK felajánlásaként.
A napot az alsósoknak ugrálóvár, a felsősöknek élő csocsó tette izgalmasabbá, feledhetetlenebbé. Nagyon sok élménnyel gazdagodhattak tanulóink a sokszínű programok által .
Ebéd után pedig jól esett a hűsítő , hideg jégkrém a kalandokban megfáradt gyerekeknek .
Az eredményhirdetés után pedig táncház és karaoke fokozta a hangulatot .
Hálás köszönet a segítségért és az rászánt időért:
- Tománé Deák Judit SZMK vezetőnek (ugrálóvár és a csocsó szponzorálása)
- Bócsi-Guba Anett aerobik trénernek
- Pál Dávid fodrásztanulónak a csodás hajfonásért
- Hudákné Tóth Judit, Gálné Pásztor Andrea, Hajzer Lászlóné, Nagy Zoltánné - SZMK tagoknak (csillámtetkó, arcfestés)
- Csiszár Leventének a rendőrbusz bemutatóért
- minden osztályfőnöknek a tanulók egész napos gondos felügyeletéért
- a nevelőtestület további tagjainak a közreműködésért az állomásokon, helyszíneken
- Oszlánszki Patrik táncpedagógusnak a táncházért
- Kóder Tamásnak a „ zenei aláfestésért „ .
Kántorné Kerülő Andrea
DÖK segítő pedagógus