Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek

"Hit, szeretet, törődés, tudás"

Iskolába hívogató szülői értekezletet tartottunk a nyírteleki Szent Anna Katolikus Általános Iskolát választó diákok szülei számára a Szent József templomban. A Kastélykert Óvoda intézményvezetője , Czipó Józsefné és helyettese, Türkné Molnár Ágnes is megtisztelt minket jelenlétével. Nagy Gábor intézményvezető -helyettes úr prezentációjában az alsó tagozat működésébe engedett bepillantást . Bemutattuk az első osztályos tanítókat : Dankó Mihálynét, és Mértenné Orosz Andrea pedagógusokat . Kiss Tibor,intézményünk lelki vezetője szavaival és közös imával zárult a hasznos ismeretekben bővelkedő esemény.
Köszönjük a szülőknek, akik ebben a járványügyi helyzetben is el tudtak jönni erre a fontos fórumra és intézményünkre bízzák legfontosabb kincsüket - gyermeküket. Biztonságot, tudást, törődést, családias légkört és sok élményt biztosítunk tanulóinknak - hittel, empátiával , odafigyeléssel.