Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek

Katolikus Bált rendezett az Egyházmegye Debrecenben

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Katolikus Bált szervezett 2024. május 10-én, a debreceni Kölcsey Központban. Az est házigazdája, Palánki Ferenc a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye megyéspüspöke köszöntötte a vendégeket, majd a geszterédi Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola néptánccsoportja egy színvonalas műsorral kedveskedett a bálozóknak. A finom, bőséges vacsora utáni táncmulatságot az Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde nyolcadikos tanulói egy csodálatos bécsi keringővel nyitották meg. A hangulatot csak tovább fokozta Nagy Sándor és a DoktoRock fellépése. A táncparkett csak a tombolasorsolás idejére maradt üresen. A vendégek körében iskolánk tanárai is képviseltették magukat. Köszönjük a lehetőséget és gratulálunk a szervezőknek a színvonalas megvalósításért!

                                                                                             

A bálról bővebb összefoglalót és képes beszámolót az alábbi linkre kattintva olvashatnak.

https://dnyem.hu/2024/05/13/egyhazmegyei-balt-rendeztek-debrecenben-kiegeszitett-fotogaleriaval/