"Olyan jó érzés örömet szerezni" !

Ezekkel a szavakkal és nagy mosollyal az arcán tért vissza Miklósné Kinyik Éva testnevelés szakos tanárnő 2020.árilis 29-én „ körútjáról” , amelynek során 9 db kosárlabdát és 7 gumilabdát adományozott a nyírteleki Szent Anna Katolikus Általános Iskola eszközállományából a "kosaras "lányainak.   A csapat többi tagja számára is kiszállításra kerülnek a sporteszközök-így a lányok sikeresen  készülhetnek fel a mérkőzésekre –immár otthonukban is, hiszen az edzést tanárnő online vezeti. A tantermen kívüli oktatásban nem csupán a elektronikai eszközök hiánya jelent problémát. Labda nélkül -online üzemmódban - a labdajáték sem teljesíthető.. " Együtt sikerül!"

Vigyázzunk magunkra , vigyázzunk s figyeljünk egymásra !

Horváth-Bócsi Irén