Pedagógus lelkinap

A 2021-es évet interaktív pedagógus lelkinappal zárta a Szent Anna Katolikus Általános Iskola nevelőtestülete. Vendégeink között köszönthettük főtisztelendő Palánki Ferenc megyéspüspök urat , Türk László oktatásszervezési főigazgató urat és Dr Törő András irodaigazgató urat a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye képviseletében. Főtisztelendő Palánki Ferenc püspök Úr válaszolt a pedagógusok által feltett kérdésekre. Változatos témákat érintettünk : szabadság-szabadidő, a katolikus iskolák szerepe/feladata , advent , karácsony , pedagógusszerep , hitélet intézményünkben . Püspök atya megajándékozott minket közvetlenségével,őszinteségével , humorával , bölcs gondolataival- ezáltal egy rendkívül jó hangulatú, oldott légkörben lezajlott " emberi találkozón " vehettünk részt -KÖSZÖNET ÉRTE!