Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek

Sport és közlekedésbiztonsági nap a Szent Anna Katolikus Általános Iskolában

2022.06.03-án pénteken 11 és 15 óra között színes, változatos programban vehettek részt iskolánk tanulói a Nyírteleki Önkormányzat pályázatának segítségével. A rendezvényt Vinnai Győző országgyűlési képviselő is meglátogatta. Az osztályok több helyszínen, forgószínpad szerűen játszhattak. Kipróbálhatták ügyességüket a focidartsban, a ralli és forma 1 szimulátorokon és a tréfás kerékpárokra felülve. A kisebbek hajócsúszdázhattak, a nagyok pedig egy interaktív előadáson bővíthették közlekedéssel kapcsolatos tudásukat. Mindenki kipróbálhatta fizikai erejét is, amikor a vicces szumóruhákban birkóztak. A nyári forróság mellett tanulóink és a pedagógusok is nagyon jól szórakoztak, és kellemesen elfáradtak.

Bagoly Ferenc, a rendezvény koordinátora