
A labdarúgás Diákolimpia nagykörzeti döntőjének második fordulójában Tiszanagyfalu ellen 3:0 , Tiszadob ellen 3:1 volt az eredmény. A nyírteleki Szent Anna Katolikus Általános Iskola csapata eddig veretlen! A jövő héten szerdán alakul ki a végeredmény- akkor már az érmekért megy a küzdelem.